developer

خدمات طراحی وب سایت

به بهترین نحو میزبان مخاطبان خود در اینترنت باشید!

اینترنت یک معدن طلای فرصت ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. همین امروز حضور دیجیتالی خود را در دنیای اینترنت ایجاد کنید و با خدمات طراحی وب سایت بازوب ، پتانسیل بازار خود را کشف کنید. از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا سئو (SEO) و تعمیر و نگهداری سایت ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم!

طراحی وب سایت
طراحی سایت کاربردی
طراحی سایت جذاب

چرا به خدمات طراحی سایت نیاز داریم ؟

 • در دنیای دیجیتالی امروز ، حفظ ارتباط با مشتریان و گسترش تجارت شما بسیار مهم است. آمارها نشان می دهد که تقریبا ۴.۵۷ میلیارد نفر در سراسر جهان از کاربران فعال اینترنت هستند که ۵۹ درصد از جمعیت جهان را شامل می شود. در این انجمن آنلاین ، ۵۳ درصد قبل از ارتباط با یک نام تجاری یا برند درباره ان نام تجاری یا برند تحقیق می کنند تا مطمئن شوند تصمیم درستی گرفته اند.
 • مطالعه ای که توسط Episerver انجام شد نیز نشان داد که ۹۲ درصد از مصرف کنندگان یک مارک تجاری با نیت های متعدد غیر از خرید از وب سایت آن برند  دیدن می کنند.
 • این تحقیقات شامل تحقیقات درباره محصول/خدمات ، مقایسه خرید و بررسی کسب و کار است. این اطلاعات ثابت می کند که بازدیدکنندگان به صورت تصادفی خرید نمی کنند.
 • با توجه به بازار وسیع جهانی ، منطقی است که خریداران آنلاین برند ها و شرکت هارا را ارزیابی کرده و مقایسه کنند تا بهترین پیشنهادات ، قیمت ها و ویژگی های ممکن را پیدا کنند.
 • بدون حضور در دنیای وب و اینترنت ، شما به طور خودکار فرصت ارتباط با مخاطبان مورد نظر خود را از دست می دهید . با طراحی وب سایت به صورت تعاملی و سفارشی ، اعتماد مصرف کننده را جلب کرده و به این بازار بزرگ وارد شوید.
چرا طراحی سایت
service

وب سایت سئو و بهینه سازی شده

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.

ریسپانسیو

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود.

خدمات طراحی سایت

طراحی وب سایت حرفه ای چه تاثیری بر کسب کار و شما دارد ؟

 • ایجاد حضور دیجیتالی به این معنا نیست که فقط یک وب سایت بسازید و منتظر باشید تا مشتریان به نام تجاری یا برند شما نزدیک شوند یا ان را پیدا کنند. وب سایت شما نسخه آنلاین شرکت شما است. این وب سایت به عنوان محل اصلی تماس مشتری با شما و تبدیل شدن به مشتری اصلی شما عمل می کند. بنابراین ، باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو مانند گوگل  از رتبه بالایی برخوردار است ، از رقبا متمایز است و به اهداف بازدیدکنندگان شما مربوط می شود.
 • آمارها نشان می دهد که طراحی وب سایت و منوی سایت روی ۹۴ درصد از برداشت های اول مشتری از شرکت شما یا برند تأثیر می گذارد. موتورهای جستجو همچنین از وب سایت هایی با طراحی وب زیبا و محتوای سفارشی استفاده می کنند. علاوه بر این ، ۷۵ درصد اعتبار سایت از طراحی صفحات آن سایت نشئت می گیرد.
 • به عنوان صاحب مشاغل یا شرکت ، بسیار مهم است که شما یک طراحی وب سایت عالی داشته باشید تا برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین جذاب باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین شرکت شما از یک پلتفرم تجاری مشروع دیدن می کنند. در غیر این صورت ، شما خطر از دست دادن اعتماد مشتریان احتمالی خود را دارید و ان ها را دست می دهید و آنها را از تعامل با نام تجاری خود منصرف می کنید.
 • روی طراحی وب سایت واکنش گرا سرمایه گذاری کنید و در ارائه نام تجاری یا برند خود اعتماد و اطمینان ایجاد کنید. شرکت طراحی وب سایت ما خدمات طراحی وب مناسب SEO را ارائه می دهد که هدف آنها افزایش رتبه جستجوی شما ، افزایش قرار گرفتن در معرض آنلاین شما و تبدیل بازدیدکنندگان صفحه به مشتریان ثابت است.

مراحل طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی شما در ۳ مرحله انجام خواهد شد

asset
طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

graphic
طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

asset11
پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین واصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

خدمات طراحی سایت وردپرس بازوب

کارشناسان بازوب تجربه فراوانی در طراحی سایت با وردپرس دارند
 • سهم بازار وردپرس در حال حاضر بزرگترین سهم در سراسر جهان است. آمارها نشان می دهد که ۵۹.۴ درصد از همه وب سایت ها در سراسر جهان از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده می کنند. وردپرس تقریباً ۳۵ درصد از اینترنت را تأمین می کند و همچنین مسئول ۱.۱ میلیون ثبت دامنه اضافی در هر شش ماه است.
 • این اعداد با توجه به CMS کاربر پسند و به روز رسانی آسان وردپرس تعجب آور نیست. با استفاده از وردپرس ، می توانید وارد وب سایت خود شوید و تغییرات فوری را انجام دهید. همچنین افزونه ، پشتیبانی و گزینه های امنیتی متعددی را برای کمک به صاحبان وب سایت برای ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه ارائه می دهد.
وردپرس

یک بستر دیجیتالی قوی ایجاد کنید و با خدمات طراحی وب سایت وردپرس ما کسب و کار خود را را بزرگتر کنید و گسترش دهید. تیم طراحی وب سایت وردپرس ما از نزدیک با مدیران پروژه شما همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که همه جنبه های وب سایت شما با برند و اهداف منحصر به فرد شما مطابقت دارد. ما در جریان آخرین روندها و تحولات صنعت هستیم تا خدمات طراحی وب سایت وردپرس را مطابق نیازها و مشخصات شما ارائه دهیم.

پنل مدیریت

شما به سادگی می‌توانید وب سایت خود را مدیریت کنید.

سرعت بالا

وب‌سایت شما ظرف چند ثانیه برای مخاطب لود خواهد شد.

امنیت بالا

تمامی نکات امنیتی در وب سایت شما رعایت می‌شود.

پشتیبانی قوی

هر آنچه برای رشد وب سایت خود لازم دارید در اختیارتان است.

خدمات طراحی سایت بازوب

تمام آنچه برای ساختن یک وبسایت عالی نیاز است
طراحی اصولی و چشم نواز

طراحان ما وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد

امکانات کامل

شما تمام امکانات لازم برای مدیریت و توسعه وب سایت خود را در اختیار خواهید داشت.

آموزش و پشتیبانی

ما نحوه مدیریت وب سایت را به شما آموزش می‌دهیم و پاسخگوی سوالات شما هستیم.

laptop

تعرفه طراحی سایت بازوب

هزینه طراحی سایت خدماتی
هزینه طراحی سایت شرکتی
هزینه طراحی سایت فروشگاهی
هزینه طراحی سایت حرفه ای