طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی

نکته ای که کاربران به آن اهمیت می دهند

یک برند، رابطه مستقیم بین یک کسب و کار یا سازمان با مخاطبان آن است.هویتِ یک برند، نحوه ی برقرای ارتباط برقراری یک سازمان با شخصیت، لحن و ذات،همینطور خاطرات، احساسات و تجربه هایش است.

طراحی گرافیک هویت بصری، دقیقاً به این شکل است:عناصر بصری هویت برند که به عنوان وجه ی یک برند در برقراری ارتباط باخصوصیاتی نامشهود از طریق تصاویر، اشکال و رنگ ها، عمل می کند.

Asset 18gui

خدمات طراحی گرافیکی

Artboard 166611
طراحی عناصر وب سایت
Artboard 16661
طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی
Asset 1gui1
طراحی لوگو

ویژگی های طراحی گرافیک گروه بازوب

Asset 191
متناسب با کسب و کار شما
دسترس پزیر و کاربرپسند بودن
استاندارد تجربه کاربری و استانداردهای UI
کاملا منحصر به فرد و خلاقانه
منطبق با استانداردهای جهانی
طراحی مینیمال و براساس متد جدید طراحی
طراحی المان های گرافیکی برای وب سایت ها
قدم اول برای طراحی گرافیکی وب سایت، انتخاب رنگ بندیِ تصاویر و المان ها و تم سایت می باشد که عواملی چون لوگو، نوع حرفه، نوع مخاطب، نوع نمایش و … می تواند در انتخاب آن موثر باشد.
در عین حال باید توجه داشت تا جای امکان طرح های گرافیکی سریع و کم حجم باشند تا خدشه ای در سرعت سایت و در نتیجه رتبه کلی سایت شما ایجاد نکند.
computer
طراحی پوستر و بنر

در طراحی پوستر و بنر برای سایت موضوع آن اعم از عام یا خاص بودن طرح، در کنار انتخاب رنگ و مکان آن در سایت، بسیار حائز اهمیت است و باید به تعادل و هماهنگی بین عناصر مختلف سایت از جمله المان ها و تصاویر و متن توجه شود.

shapes
طراحی آیکون

طراحی آیکون های هر صفحه سایت باید به صورت معنادار و قابل فهم با متن مورد نظر آن باشد تا در همان نگاه اول مخاطب متوجه هدف و منظور آن شود. برای این منظور استفاده از رنگ و اشکال گیرا می تواند در طراحی و انتخاب آیکون های برجسته و تاثیرگذار کمک کند.

    به کمک نیاز دارید؟