طراحی گرافیک

طراحی گرافیکی

نکته ای که کاربران به آن اهمیت می دهند

وب سایت شما باید با در نظر گرفتن سلایق مخاطبان شما طراحی شود تا اطمینان حاصل کنید که  کاربر تجربه  خوبی را در وب سایت شما داشته است. مزایای بسیار دیگری از طراحی گرافیکی حرفه ای وب سایت برای کسب و کار شما و مخاطبان شما وجود دارد.

شما باید وب سایت خود را طوری طراحی گرافیکی کنید که برای همه قابل دسترسی باشد. این نه تنها تجربه ی خوبی برای مخاطبان شما به ارمغان می اورد ، بلکه طبق قانون طراحی گرافیک نیز لازم است. این بدان معناست که وب سایت خود را طوری طراحی کنید که افراد دارای معلولیت نیز بتوانند به آن دسترسی داشته باشند و استفاده کنند.

worktable

خدمات طراحی گرافیک بازوب

shape1

طراحی عناصر وب سایت

ecommerce

طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی

design

طراحی لوگو

چرا طراحی گرافیک وب سایت خیلی مهم است

  • وقتی مخاطبان شما از وب سایت شما بازدید می کنند ، اولین برداشت خود را از کسب و کار شما نشان می دهد. آنها ظرف چند ثانیه درباره تجارت شما قضاوت خواهند کرد. در این چند ثانیه اول ، می خواهید تأثیر مثبتی بر مخاطبان خود بگذارید.
  • اگر وب سایت شما جذاب و قدیمی به نظر نمی رسد ، مخاطبان شما بلافاصله تصور منفی از کسب و کار شما خواهند داشت. آنها وب سایت شما را جذاب نمی دانند ، که باعث می شود آنها از صفحه شما دور شوند. شما سرنخ ها را از دست خواهید داد زیرا آنها صفحه شما را برای صفحه رقیب ترک می کنند.
  • طراحی وب سایت مهم است زیرا بر نحوه درک مخاطبان از نام تجاری شما تأثیر می گذارد. تأثیری که بر آنها می گذارید می تواند باعث شود آنها در صفحه شما باقی بمانند و درباره کسب و کار شما بیاموزند یا صفحه خود را ترک کنند و به یک رقیب مراجعه کنند. یک طراحی وب خوب به شما کمک می کند تا مشتریان خود را در صفحه خود نگه دارید.
طراحی گرافیکی

ویژگی های طراحی گرافیک گروه بازوب

طراحی گرافیک بازوب
متناسب با کسب و کار شما
استاندارد تجربه کاربری و استانداردهای UI
منطبق با استانداردهای جهانی
کاملا منحصر به فرد و خلاقانه
دسترس پزیر و کاربرپسند بودن
طراحی مینیمال و براساس متد جدید طراحی

تاثیر طراحی گرافیک بر جایگاه وب سایت شما در موتورهای جستجو (SEO)

  • بسیاری از عناصر گرافیکی و شیوه های طراحی گرافیکی وب سایت بر نحوه انتشار محتوا در وب سایت شما تأثیر می گذارد ، که به نوبه خود بر نحوه خزیدن و فهرست بندی ربات های موتور جستجو تأثیر می گذارد.
  • این مسئله مهمی است که شما نمی توانید از آن به راحتی بگزرید. اگر اصول اولیه SEO در وب سایت شما رعایت نشده باشد ، شما برای دیده شدن در نبردی سخت خواهید قرار گرفت.
  • جدا از نحوه انتشار محتوا در وب سایت شما، برخی از عناصر گرفیکی طراحی وب سایت می توانند مستقیماً روی سئو تأثیر بگذارند. درک طراحی وب اگر با نحوه کار آن آشنا نباشید ممکن است دشوار باشد، اما به بیان ساده، طراحی گرافیکی وب سایت شما باید سئو دوستانه (SEO Freindly) باشد.
  • بهترین راه برای اطمینان از شیوه‌های مناسب طراحی گرافیکی وب سایت (و متعاقباً دیده شدن در موتورهای جستجو) این است که با یک آژانس طراحی وب خوب مانند بازوب همکاری کنید که می‌دانند چه کاری انجام می‌دهند.
طراحی گرافیک

سئو بهتر بازدید کنندگان وب سایت شما را افزایش می دهد

سایت خود را در موتور های جستجو ثبت کنید ، تولید محتوای سئو شده و بهینه سازی شده

_

مشتری های ما

چه کسانی بازوب را انتخاب کردند

bexteam logo
amniyatplus-logo
partners-logo
logo diginoozad
logo pbd
فروشگاه لوازم جانبی کیش استارز
_

نظرات مشتریان ما

مشتریان ما چه گفته اند

Codevz have been great at keeping me in work, they always line something else up.
image
Jane Carter
Businessman
Codevz have been great at keeping me in work, they always line something else up.
image
Jennifer Hernandez
Interior Designer
Codevz have been great at keeping me in work, they always line something else up.
image
Emily Brown
Interior Designer
به کمک نیاز دارید؟