طراحی سایت تهران با قیمت مناسب

چرا به طراحی سایت تهران نیاز داریم ؟

در حال حاضر ، اکثر مشاغل در تهران می دانند که داشتن یک وب سایت خوب مهم است.اما آیا انجام هرگونه طراحی سایت تهران کافی است یا به چیزی بیشتر از این نیاز دارید؟

برای مشاغل کوچک در تهران ، به ویژه اگر با چالش های هزینه ای یا مهارت های فنی محدود روبرو هستید ، سرمایه گذاری در یک وب سایت حرفه ای و خوب طراحی شده ممکن است دلهره آور به نظر برسد. یا اگر قبلاً یک سایت کاری (هرچند قدیمی) دارید ، ممکن است در ارزش طراحی مجدد شک کنید.

با این حال ، شواهد و مطالعات مکرراً به این واقعیت اشاره می کنند که طراحی خوب وب سایت مهم است و طراحی سایت تهران کسب و کار شما بر تجربه مشتری ، ایجاد رهبری و در نهایت ، نتیجه نهایی شما تأثیر می گذارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_14832″ cz_title=””]

چرا طراحی سایت تهران یک امر خیلی مهم است ؟

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

طراحی وب سایت شما در تهران مهم است زیرا مشتریان شما به طراحی اهمیت می دهند. خواسته یا ناخواسته ، همه ما در برابر تصاویر بصری واکنش نشان می دهیم و طبیعتاً مردم به سمت طراحی خوب کشیده می شوند. وقتی صحبت از طراحی سایت تهران می شود ، مطالعات بارها و بارها نشان داده است که کاربران در تهران به سرعت کسب و کار شما را فقط بر اساس تصاویر بصری قضاوت می کنند و اگر از سایت شما ضعیف طراحی شده باشد ، مردم تهران کمتر به سمت کسب و کار شما خواهد آمد.

گروه طراحی سایت بازوب قصد دارد چند حقیقت چشمگیر در مورد اهمیت طراحی وب سایت را برای شما معرفی میکنیم

۷۵٪ از کاربران اینترنت و معمولی  تنها بر اساس طراحی بصری درباره اعتبار شرکت قضاوت می کنند.

وقتی با طراحی وب سایت با ظاهر قدیمی روبرو می شوید ، چه چیزی باعث می شود در مورد شرکت فکر کنید؟ شما ممکن است به مشروعیت آنها شک کنید ، محصولات یا خدمات آنها را زیر سوال ببرید یا حتی برای یافتن جواب بهتر به وب سایت رقیب نگاه کنید. صرف نظر از این موضوع ، تحقیقات نشان می دهد که ما قطعاً مشاغل را بر اساس ظاهر وب سایت آنها قضاوت می کنیم.

۹۴٪ اولین انتخاب کاربران از وب سایت های تهران در شاخه مراقبت های بهداشتی مربوط به طراحی جذاب بوده است

نگاه های اولیه وب سایت بسیار تاثیر گزار هستند و ظاهر وب سایت شما می تواند تأثیر خیلی خوبی ایجاد کند یا بازدیدکنندگان را از خود دور کند. در حالی که این مطالعه به طور خاص بر طراحی وب سایت های مراقبت های بهداشتی متمرکز بود ، این امر در مورد سایر صنایع نیزصدفق می کند است.

فقط ۵۰ میلی ثانیه طول می کشد تا بازدید کنندگان در اولین نگاه طراحی وب سایت شما را بررسی کنند

صحبت از نگاه اولیه اولیه ، کاربران تقریباً آنی شکل می گیرند. طبق مطالعه ای که توسط گوگل انجام شده است ، تنها ۵۰ میلی ثانیه طول می کشد (این ۰.۰۵ ثانیه است)! در آن ثانیه ، کاربران فرصتی برای خواندن سایت شما یا کلیک بر روی هر چیزی ندارند. اولین برداشت سریع به طراحی بصری بستگی دارد.

در صورتی که محتوا و طرح شما جذاب نباشد ، ۳۸ درصد از افراد دیگر با وب سایت شما همکاری نمی کنند

طراحی وب ضعیف نه تنها به اعتبار شما لطمه نمی زند ، بلکه می تواند مشتریان ثابت شما در تهران را نیز از بین ببرد. مردم ترجیح می دهند محتوا را در وب سایت های با طراحی زیبا مشاهده کنند و اگر محتوای شما جذاب نباشد ، احتمالاً بیش از ⅓ بازدیدکننده خود را از دست می دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_60344″ cz_title=””]

منظور ما از “طراحی خوب” چیست

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

حتماً این جمله را شنیده اید: “زیبایی در چشم بیننده است.”

اما معمولا در نحوه تفسیر افراد مختلف از طراحی ، سلیقه شخصی وجود دارد ، مطالعات نشان می دهد که ما چگونه از طراحی درک می کنیم. در حقیقت ، علم و روانشناسی از این ایده پیروی می کند  که مردم تهران به سمت چیزهای زیبا کشیده می شویم و مردم ذاتاً به طراحی خوب واکنش نشان می دهند.

همه طراحی های خوب  از عناصر استاندارد مانند رنگ ، شکل و اندازه استفاده می کنند. یک طراحی سایت تهران فوق العاده است استفاده از این عناصر برای ایجاد یک زبان بصری خیلی خوب استفاده می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_image id=”cz_98933″ image=”2125″][/cz_image][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

مانند زبان انگلیسی در مورد آن فکر کنید. ما با استفاده از کلمات ، جملات و علائم نگارشی با قوانین ثابتی مانند املا و دستور زبان ارتباط برقرار می کنیم. البته ، برخی از افراد در استفاده از این زبان مهارت بیشتری نسبت به دیگران دارند و همانطور که معلم دبیرستان شما احتمالاً به شما آموخته است ، تفاوت زیادی بین “انگلیسی خوب” و “انگلیسی بد” وجود دارد.

به همین ترتیب ، چیزی مانند “طراحی خوب” و “طراحی بد” برای وب سایت شما وجود دارد. در حالی که همه ما در برقراری ارتباط بصری ماهر نیستیم ، طراحان وب آموزش دیده اند که به آن زبان صحبت کنند. بنابراین سرمایه گذاری در طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و با طراحی خوب در تهران که به طور موثر با مشتریان و مشتریان احتمالی شما ارتباط برقرار کند بسیار مهم است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

ما در مطالب قبلی ثابت کرده ایم که مشتریان شما در تهران به طراحی سایت تهران اهمیت می دهند ، اما طراحی وب سایت شما چگونه بر تجربه آنها تأثیر می گذارد؟ بیایید چند روش خاص را بررسی کنیم که طراحی خوب در تهران می تواند طراحی وب سایت شما را بهبود بخشد.

کاربردی بودن

طراحی تأثیر بسزایی در این دارد که بازدیدکنندگان تهرانی به راحتی از شیوه طراحی وب سایت آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند. تحقیقات نشان می دهد که ۸۶ درصد از بازدیدکنندگان تهرانی وب سایت شما می خواهند اطلاعات محصول یا خدمات را ببینند ، ۶۵ درصد به دنبال اطلاعات تماس هستند و ۵۲ درصد به دنبال یک صفحه درباره کسب و کار شما هستند.

در زمینه طراحی سایت تهران باید این موارد را تا آنجا که ممکن است محیا و آسان کند – در غیر این صورت شما کاربران تهرانی خود را نا امید کرده و به طور بالقوه آنها را دور خواهید کرد. استفاده از فاکتور های استاندارد را در نظر بگیرید ، مانند قرار دادن خدمات اصلی خود در منوی اصلی سایت و نشان دادن شماره تلفن خود در گوشه سمت راست بالای سایت خود.

حتی اگر وب سایت شما عملکرد کاملی داشته باشد ، طراحی وب سایت نامناسب ممکن است باعث شود کاربران احساس کنند استفاده از سایت و یا پیدا کردن آنچه که نیاز دارند دشواراست. دو محقق ژاپنی در واقع مطالعه ای در این زمینه انجام دادند. آنها دو دستگاه خودپرداز ایجاد کردند که عملکرد یکسانی داشتند ، اما یکی جذاب طراحی شده بود ، و دومی اینطور نبود. کاربران گزارش دادند که دستگاه خودپرداز زیبا و زیبا در واقع بهتر کار می کند. بنابراین طراحی سایت تهران خوب هم بر قابلیت استفاده و هم بر درک ما از قابلیت استفاده تأثیر بسزایی می گذارد.

مسیر یابی کاربران
مسیر یابی شما یکی از مهمترین عناصر طراحی وب سایت شما است ، بنابراین نحوه طراحی آن بسیار مهم است. در اینجا ، بسیاری از طراحان با استفاده از قانون Hick’s روانشناسی طراحی را در نظر می گیرند. قانون Hick’s اساساً می گوید که هرچه بیشتر به کسی گزینه انتخاب دهید ، تصمیم گیری او بیشتر طول می کشد در نتیجه بیشتر در سایت شما خواهند ماند. بنابراین وقتی از قانون Hick برای مسیر یابی وب سایت استفاده می کنیم ، می خواهیم انتخاب ها را تا آنجا که ممکن است ساده نگه داریم تا کاربران بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند که کجا بروند. به عنوان یک قاعده کلی ، سعی کنید تعداد گزینه ها را به هفت یا کمتر محدود کنید. به عنوان مثال ، این شرکت مبلمان اداری را در نظر بگیرید. منوی محصولات آنها دارای ۱۱ گزینه مختلف است – که انتخاب های زیادی است. اگر دقیق تر نگاه کنید ، خواهید دید که آنها دارای چندین دسته مشابه مانند “صندلی کنفرانس” ، “صندلی مخصوص کار” ، “صندلی مهمان” و “صندلی های دیگر” هستند. آنها می توانند ناوبری خود را با ترکیب همه آن دسته ها در یک گزینه واحد به نام “صندلی” ساده کنند. مسیریابی سایت

حرفه ای بودن برند و اعتماد مخاطب

همانطور که قبلاً گفتیم ، از هر ۴ کاربر ۳ نفر بر اساس طراحی وب سایت شما اعتبار کسب و کار شما را قضاوت می کنند. طرح هایی که مدرن و حرفه ای به نظر می رسند ، اعتماد را بالا می کنند. در همین حال ، یک وب سایت ضعیف طراحی شده ممکن است باعث شود کسی به مشروعیت کسب و کار شما شک کند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال خرید ماشین دست دوم هستید ، به کدامیک از این وب سایت ها بیشتر اعتماد خواهید کرد؟ طراحی سایت ماشین طراحی سایت ماشین 2 راه دیگری که باعث می شود طراحی وب خوب اعتماد را افزایش دهد ، ثبات نام تجاری است. به خصوص اگر شما یک نام تجاری معتبر دارید ، مشتریان شما احتمالاً مواردی مانند لوگو ، رنگ یا سبک شما را تشخیص می دهند. طراحی وب سایت شما باید نشان دهنده نام تجاری شما باشد و به افرادی که شما را می شناسند اطمینان دهد که در جای مناسب هستند.

سازگاری با تلفن همراه

اکثر جستجوهای آنلاین در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود و این روند ادامه خواهد داشت. و با توجه به اینکه گوگل در حال حاضر از رویکرد اول برای موبایل استفاده می کند ، طراحی وب سایت سازگار با موبایل یک ضرورت است تا در ارتباط باشید و آنلاین پیدا شوید. در حقیقت ، ۸۵ درصد از بزرگسالان فکر می کنند طراحی وب سایت تلفن همراه یک شرکت باید به همان اندازه خوب یا بهتر از طراحی وب سایت رومیزی آنها باشد. اغلب ، طراحان وب گرفتار جلوه دادن وب سایت بر روی دسکتاپ می شوند – مانند یک بروشور. اما طراحی وب سایت خوب باید بسیار فراتر از یک صفحه نمایش باشد. در دنیای سازگار با موبایل امروز ، شما نیاز به طراحی وب سایت واکنش گرا دارید که باعث می شود وب سایت شما در دستگاه ها در همه اندازه ها ظاهر و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.

سئو

در نهایت ، طراحی وب سایت عالی فقط در مورد عناصر بصری در قسمت جلویی دید کاربران نیست. نحوه کنار هم آمدن طراحی پشت صحنه سایت می تواند بر مواردی مانند بهینه سازی موتور جستجو تأثیر بسزایی بگذارد. طراحی وب سایت ممکن است در ظاهر عالی به نظر برسد ، اما اگر دارای کد نویسی دست و پا گیر یا تعداد زیادی تصویر بزرگ باشد که باعث کند شدن بارگذاری آن می شود ، می تواند بازدیدکنندگان را از بین ببرد و بر بازاریابی سئو تأثیر منفی بگذارد. طراحان وب همچنین گاهی اوقات می توانند از طرح های هوشمندانه یا فناوری هایی که ظاهر فوق العاده ای دارند غافلگیر شوند ، اما در نهایت به بهینه سازی سایت آسیب می رسانند.

آیا طراحی وب سایت شما تأثیرگزاری درستی دارد؟

طراحی وب سایت شما یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که کسب و کار شما برای ایجاد اولین تاثیر خوب در اختیار دارد. اما برای انجام این کار ، نیاز به یک طراحی وب عالی دارد. در حالی که یک وب سایت عالی بسیار فراتر از طراحی است ، مشتریان می خواهند و انتظار دارند که یک طرح بصری جذاب داشته باشند. و آنها قبل از اینکه یک کلمه را بخوانند ، درباره ظاهر شما قضاوت می کنند. اگر به دنبال خدمات طراحی و توسعه وب سایت خود در تهران هستید ، به ما اطلاع دهید – ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! یا ، برای مشاهده نمونه های دیگر از طراحی وب سایت خوب در محل کار ، گالری ما را بررسی کنید! شرکت طراحی وب سایت بازوب  اینجاست تا به شما کمک کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_110081″ cz_title=””]

۷ دلیل  که چرا کسب و کار شما در تهران به یک وب سایت نیاز دارد

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

بسیاری از صاحبان مشاغل در تهران این سوال را در ذهن دارند. هر کسی که در بازاریابی انلاین یا دیجیتال، رسانه های اجتماعی یا طراحی وب سایت بوده اند، بارها با این سوال مواجه می شوند.

و اساساً چرا ما از اصطلاح “مشاغل در تهران” استفاده می کنیم به این دلیل است وب سایت در شرکت های سودآور و بزرگ در تهران، در کسب اعتبار اجتماعی نقش حیاتی ایفا می کند. و داشتن یک وب سایت یکی از منابع حیاتی اعتبار اجتماعی است.

چیزهای دیگری نیز وجود دارد که با یک وب سایت خوب به دست می آید. بنابراین، اگر علاقه مند به جذب ترافیک و فروش بیشتر از سوی مخاطبان خود در تهران هستید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

 لطفاً سال آینده وقتی دیدید دوستانتان با کمک وب‌ سایت کسب‌ وکارشان و ثروت خود را در تهران بیشتر و بزرگتر می‌کنند، برگردید و این مقاله را بخوانید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چرا به یک وب سایت خوب در تهران نیاز دارید؟

جواب ساده است که وب سایت ها می توانند به شما در ایجاد کسب و کار، فروش، سرنخ و همچنین افزایش ارزش برند شما در تهران کمک کنند. از نظر افزایش اعتبار در مقابل مشتریان در تهران  و به کسب و کارها کمک می کند تا خدمات خود را برای مخاطبان مورد نظر در تهران به نمایش بگذارند.

کسب‌ وکار شما هر روز ساعت خاصی از بعدازظهر تعطیل می شود و کسی نیست تا تماس‌ ها و مشتری های حضوری راراه اندازی کند . با این حال، وب سایت شما ۲۴/۷  و ۳۶۵ روز در سال فعال خواهد بود و کسب و کار شما را تبلیغ می کند و خدمات شما را به مشتریان بالقوه شما معرفی می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

۱- کاربران اینترنت تهرانی به کسب و کار بدون حضور آنلاین در تهران اعتماد ندارند

وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. ایرانی ها به طور متوسط ​​بیش از ۲۳ ساعت در هفته و حداکثر پنج ساعت در روز را به مرور اینترنت اختصاص می دهند.

مردم تهران زمان زیادی برای فکر کردن در مورد چیزی و تحقیق در مورد یک کسب و کار یا تجارت، مردم کسب‌ و کارهایی که در تهران هستند را بدون وب‌ سایت معتبر در اکثر موارد پیدا نمی کنند.

۲- وب سایت درآمد و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد

در عصر تحول دیجیتال، ساختن یک وب سایت با استفاده از نرم افزار رایگان مانند WordPress هزینه زیادی ندارد، اما جذابیت بیشتری برای شما فراهم می کند. هزاران مشتری آینده را در یک پلتفرم بهینه شده برای موتورهای جستجو بدون سرمایه گذاری زیاد پیدا خواهید کرد.

که این امکان را به شما می دهد تا برای تبلیغ خدمات یا کالاهای خود به بازار و مخاطبان بیشتری وارد شوید. کیفیت وب سایت اغلب بر تصمیمات خرید و مبادله تأثیر می گذارد، مستقل از مغازه ای که در آن مستقر هستید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات آموزشی

طراحی سایت تهران با قیمت مناسب

چرا به طراحی سایت تهران نیاز داریم ؟

در حال حاضر ، اکثر مشاغل در تهران می دانند که داشتن یک وب سایت خوب مهم است.اما آیا انجام هرگونه طراحی سایت تهران کافی است یا به چیزی بیشتر از این نیاز دارید؟

برای مشاغل کوچک در تهران ، به ویژه اگر با چالش های هزینه ای یا مهارت های فنی محدود روبرو هستید ، سرمایه گذاری در یک وب سایت حرفه ای و خوب طراحی شده ممکن است دلهره آور به نظر برسد. یا اگر قبلاً یک سایت کاری (هرچند قدیمی) دارید ، ممکن است در ارزش طراحی مجدد شک کنید.

با این حال ، شواهد و مطالعات مکرراً به این واقعیت اشاره می کنند که طراحی خوب وب سایت مهم است و طراحی سایت تهران کسب و کار شما بر تجربه مشتری ، ایجاد رهبری و در نهایت ، نتیجه نهایی شما تأثیر می گذارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_14832″ cz_title=””]

چرا طراحی سایت تهران یک امر خیلی مهم است ؟

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

طراحی وب سایت شما در تهران مهم است زیرا مشتریان شما به طراحی اهمیت می دهند. خواسته یا ناخواسته ، همه ما در برابر تصاویر بصری واکنش نشان می دهیم و طبیعتاً مردم به سمت طراحی خوب کشیده می شوند. وقتی صحبت از طراحی سایت تهران می شود ، مطالعات بارها و بارها نشان داده است که کاربران در تهران به سرعت کسب و کار شما را فقط بر اساس تصاویر بصری قضاوت می کنند و اگر از سایت شما ضعیف طراحی شده باشد ، مردم تهران کمتر به سمت کسب و کار شما خواهد آمد.

گروه طراحی سایت بازوب قصد دارد چند حقیقت چشمگیر در مورد اهمیت طراحی وب سایت را برای شما معرفی میکنیم

۷۵٪ از کاربران اینترنت و معمولی  تنها بر اساس طراحی بصری درباره اعتبار شرکت قضاوت می کنند.

وقتی با طراحی وب سایت با ظاهر قدیمی روبرو می شوید ، چه چیزی باعث می شود در مورد شرکت فکر کنید؟ شما ممکن است به مشروعیت آنها شک کنید ، محصولات یا خدمات آنها را زیر سوال ببرید یا حتی برای یافتن جواب بهتر به وب سایت رقیب نگاه کنید. صرف نظر از این موضوع ، تحقیقات نشان می دهد که ما قطعاً مشاغل را بر اساس ظاهر وب سایت آنها قضاوت می کنیم.

۹۴٪ اولین انتخاب کاربران از وب سایت های تهران در شاخه مراقبت های بهداشتی مربوط به طراحی جذاب بوده است

نگاه های اولیه وب سایت بسیار تاثیر گزار هستند و ظاهر وب سایت شما می تواند تأثیر خیلی خوبی ایجاد کند یا بازدیدکنندگان را از خود دور کند. در حالی که این مطالعه به طور خاص بر طراحی وب سایت های مراقبت های بهداشتی متمرکز بود ، این امر در مورد سایر صنایع نیزصدفق می کند است.

فقط ۵۰ میلی ثانیه طول می کشد تا بازدید کنندگان در اولین نگاه طراحی وب سایت شما را بررسی کنند

صحبت از نگاه اولیه اولیه ، کاربران تقریباً آنی شکل می گیرند. طبق مطالعه ای که توسط گوگل انجام شده است ، تنها ۵۰ میلی ثانیه طول می کشد (این ۰.۰۵ ثانیه است)! در آن ثانیه ، کاربران فرصتی برای خواندن سایت شما یا کلیک بر روی هر چیزی ندارند. اولین برداشت سریع به طراحی بصری بستگی دارد.

در صورتی که محتوا و طرح شما جذاب نباشد ، ۳۸ درصد از افراد دیگر با وب سایت شما همکاری نمی کنند

طراحی وب ضعیف نه تنها به اعتبار شما لطمه نمی زند ، بلکه می تواند مشتریان ثابت شما در تهران را نیز از بین ببرد. مردم ترجیح می دهند محتوا را در وب سایت های با طراحی زیبا مشاهده کنند و اگر محتوای شما جذاب نباشد ، احتمالاً بیش از ⅓ بازدیدکننده خود را از دست می دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_60344″ cz_title=””]

منظور ما از “طراحی خوب” چیست

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

حتماً این جمله را شنیده اید: “زیبایی در چشم بیننده است.”

اما معمولا در نحوه تفسیر افراد مختلف از طراحی ، سلیقه شخصی وجود دارد ، مطالعات نشان می دهد که ما چگونه از طراحی درک می کنیم. در حقیقت ، علم و روانشناسی از این ایده پیروی می کند  که مردم تهران به سمت چیزهای زیبا کشیده می شویم و مردم ذاتاً به طراحی خوب واکنش نشان می دهند.

همه طراحی های خوب  از عناصر استاندارد مانند رنگ ، شکل و اندازه استفاده می کنند. یک طراحی سایت تهران فوق العاده است استفاده از این عناصر برای ایجاد یک زبان بصری خیلی خوب استفاده می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_image id=”cz_98933″ image=”2125″][/cz_image][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

مانند زبان انگلیسی در مورد آن فکر کنید. ما با استفاده از کلمات ، جملات و علائم نگارشی با قوانین ثابتی مانند املا و دستور زبان ارتباط برقرار می کنیم. البته ، برخی از افراد در استفاده از این زبان مهارت بیشتری نسبت به دیگران دارند و همانطور که معلم دبیرستان شما احتمالاً به شما آموخته است ، تفاوت زیادی بین “انگلیسی خوب” و “انگلیسی بد” وجود دارد.

به همین ترتیب ، چیزی مانند “طراحی خوب” و “طراحی بد” برای وب سایت شما وجود دارد. در حالی که همه ما در برقراری ارتباط بصری ماهر نیستیم ، طراحان وب آموزش دیده اند که به آن زبان صحبت کنند. بنابراین سرمایه گذاری در طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و با طراحی خوب در تهران که به طور موثر با مشتریان و مشتریان احتمالی شما ارتباط برقرار کند بسیار مهم است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

ما در مطالب قبلی ثابت کرده ایم که مشتریان شما در تهران به طراحی سایت تهران اهمیت می دهند ، اما طراحی وب سایت شما چگونه بر تجربه آنها تأثیر می گذارد؟ بیایید چند روش خاص را بررسی کنیم که طراحی خوب در تهران می تواند طراحی وب سایت شما را بهبود بخشد.

کاربردی بودن

طراحی تأثیر بسزایی در این دارد که بازدیدکنندگان تهرانی به راحتی از شیوه طراحی وب سایت آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند. تحقیقات نشان می دهد که ۸۶ درصد از بازدیدکنندگان تهرانی وب سایت شما می خواهند اطلاعات محصول یا خدمات را ببینند ، ۶۵ درصد به دنبال اطلاعات تماس هستند و ۵۲ درصد به دنبال یک صفحه درباره کسب و کار شما هستند.

در زمینه طراحی سایت تهران باید این موارد را تا آنجا که ممکن است محیا و آسان کند – در غیر این صورت شما کاربران تهرانی خود را نا امید کرده و به طور بالقوه آنها را دور خواهید کرد. استفاده از فاکتور های استاندارد را در نظر بگیرید ، مانند قرار دادن خدمات اصلی خود در منوی اصلی سایت و نشان دادن شماره تلفن خود در گوشه سمت راست بالای سایت خود.

حتی اگر وب سایت شما عملکرد کاملی داشته باشد ، طراحی وب سایت نامناسب ممکن است باعث شود کاربران احساس کنند استفاده از سایت و یا پیدا کردن آنچه که نیاز دارند دشواراست. دو محقق ژاپنی در واقع مطالعه ای در این زمینه انجام دادند. آنها دو دستگاه خودپرداز ایجاد کردند که عملکرد یکسانی داشتند ، اما یکی جذاب طراحی شده بود ، و دومی اینطور نبود. کاربران گزارش دادند که دستگاه خودپرداز زیبا و زیبا در واقع بهتر کار می کند. بنابراین طراحی سایت تهران خوب هم بر قابلیت استفاده و هم بر درک ما از قابلیت استفاده تأثیر بسزایی می گذارد.

مسیر یابی کاربران
مسیر یابی شما یکی از مهمترین عناصر طراحی وب سایت شما است ، بنابراین نحوه طراحی آن بسیار مهم است. در اینجا ، بسیاری از طراحان با استفاده از قانون Hick’s روانشناسی طراحی را در نظر می گیرند. قانون Hick’s اساساً می گوید که هرچه بیشتر به کسی گزینه انتخاب دهید ، تصمیم گیری او بیشتر طول می کشد در نتیجه بیشتر در سایت شما خواهند ماند. بنابراین وقتی از قانون Hick برای مسیر یابی وب سایت استفاده می کنیم ، می خواهیم انتخاب ها را تا آنجا که ممکن است ساده نگه داریم تا کاربران بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند که کجا بروند. به عنوان یک قاعده کلی ، سعی کنید تعداد گزینه ها را به هفت یا کمتر محدود کنید. به عنوان مثال ، این شرکت مبلمان اداری را در نظر بگیرید. منوی محصولات آنها دارای ۱۱ گزینه مختلف است – که انتخاب های زیادی است. اگر دقیق تر نگاه کنید ، خواهید دید که آنها دارای چندین دسته مشابه مانند “صندلی کنفرانس” ، “صندلی مخصوص کار” ، “صندلی مهمان” و “صندلی های دیگر” هستند. آنها می توانند ناوبری خود را با ترکیب همه آن دسته ها در یک گزینه واحد به نام “صندلی” ساده کنند. مسیریابی سایت

حرفه ای بودن برند و اعتماد مخاطب

همانطور که قبلاً گفتیم ، از هر ۴ کاربر ۳ نفر بر اساس طراحی وب سایت شما اعتبار کسب و کار شما را قضاوت می کنند. طرح هایی که مدرن و حرفه ای به نظر می رسند ، اعتماد را بالا می کنند. در همین حال ، یک وب سایت ضعیف طراحی شده ممکن است باعث شود کسی به مشروعیت کسب و کار شما شک کند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال خرید ماشین دست دوم هستید ، به کدامیک از این وب سایت ها بیشتر اعتماد خواهید کرد؟ طراحی سایت ماشین طراحی سایت ماشین 2 راه دیگری که باعث می شود طراحی وب خوب اعتماد را افزایش دهد ، ثبات نام تجاری است. به خصوص اگر شما یک نام تجاری معتبر دارید ، مشتریان شما احتمالاً مواردی مانند لوگو ، رنگ یا سبک شما را تشخیص می دهند. طراحی وب سایت شما باید نشان دهنده نام تجاری شما باشد و به افرادی که شما را می شناسند اطمینان دهد که در جای مناسب هستند.

سازگاری با تلفن همراه

اکثر جستجوهای آنلاین در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود و این روند ادامه خواهد داشت. و با توجه به اینکه گوگل در حال حاضر از رویکرد اول برای موبایل استفاده می کند ، طراحی وب سایت سازگار با موبایل یک ضرورت است تا در ارتباط باشید و آنلاین پیدا شوید. در حقیقت ، ۸۵ درصد از بزرگسالان فکر می کنند طراحی وب سایت تلفن همراه یک شرکت باید به همان اندازه خوب یا بهتر از طراحی وب سایت رومیزی آنها باشد. اغلب ، طراحان وب گرفتار جلوه دادن وب سایت بر روی دسکتاپ می شوند – مانند یک بروشور. اما طراحی وب سایت خوب باید بسیار فراتر از یک صفحه نمایش باشد. در دنیای سازگار با موبایل امروز ، شما نیاز به طراحی وب سایت واکنش گرا دارید که باعث می شود وب سایت شما در دستگاه ها در همه اندازه ها ظاهر و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.

سئو

در نهایت ، طراحی وب سایت عالی فقط در مورد عناصر بصری در قسمت جلویی دید کاربران نیست. نحوه کنار هم آمدن طراحی پشت صحنه سایت می تواند بر مواردی مانند بهینه سازی موتور جستجو تأثیر بسزایی بگذارد. طراحی وب سایت ممکن است در ظاهر عالی به نظر برسد ، اما اگر دارای کد نویسی دست و پا گیر یا تعداد زیادی تصویر بزرگ باشد که باعث کند شدن بارگذاری آن می شود ، می تواند بازدیدکنندگان را از بین ببرد و بر بازاریابی سئو تأثیر منفی بگذارد. طراحان وب همچنین گاهی اوقات می توانند از طرح های هوشمندانه یا فناوری هایی که ظاهر فوق العاده ای دارند غافلگیر شوند ، اما در نهایت به بهینه سازی سایت آسیب می رسانند.

آیا طراحی وب سایت شما تأثیرگزاری درستی دارد؟

طراحی وب سایت شما یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که کسب و کار شما برای ایجاد اولین تاثیر خوب در اختیار دارد. اما برای انجام این کار ، نیاز به یک طراحی وب عالی دارد. در حالی که یک وب سایت عالی بسیار فراتر از طراحی است ، مشتریان می خواهند و انتظار دارند که یک طرح بصری جذاب داشته باشند. و آنها قبل از اینکه یک کلمه را بخوانند ، درباره ظاهر شما قضاوت می کنند. اگر به دنبال خدمات طراحی و توسعه وب سایت خود در تهران هستید ، به ما اطلاع دهید – ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! یا ، برای مشاهده نمونه های دیگر از طراحی وب سایت خوب در محل کار ، گالری ما را بررسی کنید! شرکت طراحی وب سایت بازوب  اینجاست تا به شما کمک کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_110081″ cz_title=””]

۷ دلیل  که چرا کسب و کار شما در تهران به یک وب سایت نیاز دارد

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

بسیاری از صاحبان مشاغل در تهران این سوال را در ذهن دارند. هر کسی که در بازاریابی انلاین یا دیجیتال، رسانه های اجتماعی یا طراحی وب سایت بوده اند، بارها با این سوال مواجه می شوند.

و اساساً چرا ما از اصطلاح “مشاغل در تهران” استفاده می کنیم به این دلیل است وب سایت در شرکت های سودآور و بزرگ در تهران، در کسب اعتبار اجتماعی نقش حیاتی ایفا می کند. و داشتن یک وب سایت یکی از منابع حیاتی اعتبار اجتماعی است.

چیزهای دیگری نیز وجود دارد که با یک وب سایت خوب به دست می آید. بنابراین، اگر علاقه مند به جذب ترافیک و فروش بیشتر از سوی مخاطبان خود در تهران هستید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

 لطفاً سال آینده وقتی دیدید دوستانتان با کمک وب‌ سایت کسب‌ وکارشان و ثروت خود را در تهران بیشتر و بزرگتر می‌کنند، برگردید و این مقاله را بخوانید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چرا به یک وب سایت خوب در تهران نیاز دارید؟

جواب ساده است که وب سایت ها می توانند به شما در ایجاد کسب و کار، فروش، سرنخ و همچنین افزایش ارزش برند شما در تهران کمک کنند. از نظر افزایش اعتبار در مقابل مشتریان در تهران  و به کسب و کارها کمک می کند تا خدمات خود را برای مخاطبان مورد نظر در تهران به نمایش بگذارند.

کسب‌ وکار شما هر روز ساعت خاصی از بعدازظهر تعطیل می شود و کسی نیست تا تماس‌ ها و مشتری های حضوری راراه اندازی کند . با این حال، وب سایت شما ۲۴/۷  و ۳۶۵ روز در سال فعال خواهد بود و کسب و کار شما را تبلیغ می کند و خدمات شما را به مشتریان بالقوه شما معرفی می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

۱- کاربران اینترنت تهرانی به کسب و کار بدون حضور آنلاین در تهران اعتماد ندارند

وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. ایرانی ها به طور متوسط ​​بیش از ۲۳ ساعت در هفته و حداکثر پنج ساعت در روز را به مرور اینترنت اختصاص می دهند.

مردم تهران زمان زیادی برای فکر کردن در مورد چیزی و تحقیق در مورد یک کسب و کار یا تجارت، مردم کسب‌ و کارهایی که در تهران هستند را بدون وب‌ سایت معتبر در اکثر موارد پیدا نمی کنند.

۲- وب سایت درآمد و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد

در عصر تحول دیجیتال، ساختن یک وب سایت با استفاده از نرم افزار رایگان مانند WordPress هزینه زیادی ندارد، اما جذابیت بیشتری برای شما فراهم می کند. هزاران مشتری آینده را در یک پلتفرم بهینه شده برای موتورهای جستجو بدون سرمایه گذاری زیاد پیدا خواهید کرد.

که این امکان را به شما می دهد تا برای تبلیغ خدمات یا کالاهای خود به بازار و مخاطبان بیشتری وارد شوید. کیفیت وب سایت اغلب بر تصمیمات خرید و مبادله تأثیر می گذارد، مستقل از مغازه ای که در آن مستقر هستید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت تهران با قیمت مناسب

چرا به طراحی سایت تهران نیاز داریم ؟

در حال حاضر ، اکثر مشاغل در تهران می دانند که داشتن یک وب سایت خوب مهم است.اما آیا انجام هرگونه طراحی سایت تهران کافی است یا به چیزی بیشتر از این نیاز دارید؟

برای مشاغل کوچک در تهران ، به ویژه اگر با چالش های هزینه ای یا مهارت های فنی محدود روبرو هستید ، سرمایه گذاری در یک وب سایت حرفه ای و خوب طراحی شده ممکن است دلهره آور به نظر برسد. یا اگر قبلاً یک سایت کاری (هرچند قدیمی) دارید ، ممکن است در ارزش طراحی مجدد شک کنید.

با این حال ، شواهد و مطالعات مکرراً به این واقعیت اشاره می کنند که طراحی خوب وب سایت مهم است و طراحی سایت تهران کسب و کار شما بر تجربه مشتری ، ایجاد رهبری و در نهایت ، نتیجه نهایی شما تأثیر می گذارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_14832″ cz_title=””]

چرا طراحی سایت تهران یک امر خیلی مهم است ؟

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

طراحی وب سایت شما در تهران مهم است زیرا مشتریان شما به طراحی اهمیت می دهند. خواسته یا ناخواسته ، همه ما در برابر تصاویر بصری واکنش نشان می دهیم و طبیعتاً مردم به سمت طراحی خوب کشیده می شوند. وقتی صحبت از طراحی سایت تهران می شود ، مطالعات بارها و بارها نشان داده است که کاربران در تهران به سرعت کسب و کار شما را فقط بر اساس تصاویر بصری قضاوت می کنند و اگر از سایت شما ضعیف طراحی شده باشد ، مردم تهران کمتر به سمت کسب و کار شما خواهد آمد.

گروه طراحی سایت بازوب قصد دارد چند حقیقت چشمگیر در مورد اهمیت طراحی وب سایت را برای شما معرفی میکنیم

۷۵٪ از کاربران اینترنت و معمولی  تنها بر اساس طراحی بصری درباره اعتبار شرکت قضاوت می کنند.

وقتی با طراحی وب سایت با ظاهر قدیمی روبرو می شوید ، چه چیزی باعث می شود در مورد شرکت فکر کنید؟ شما ممکن است به مشروعیت آنها شک کنید ، محصولات یا خدمات آنها را زیر سوال ببرید یا حتی برای یافتن جواب بهتر به وب سایت رقیب نگاه کنید. صرف نظر از این موضوع ، تحقیقات نشان می دهد که ما قطعاً مشاغل را بر اساس ظاهر وب سایت آنها قضاوت می کنیم.

۹۴٪ اولین انتخاب کاربران از وب سایت های تهران در شاخه مراقبت های بهداشتی مربوط به طراحی جذاب بوده است

نگاه های اولیه وب سایت بسیار تاثیر گزار هستند و ظاهر وب سایت شما می تواند تأثیر خیلی خوبی ایجاد کند یا بازدیدکنندگان را از خود دور کند. در حالی که این مطالعه به طور خاص بر طراحی وب سایت های مراقبت های بهداشتی متمرکز بود ، این امر در مورد سایر صنایع نیزصدفق می کند است.

فقط ۵۰ میلی ثانیه طول می کشد تا بازدید کنندگان در اولین نگاه طراحی وب سایت شما را بررسی کنند

صحبت از نگاه اولیه اولیه ، کاربران تقریباً آنی شکل می گیرند. طبق مطالعه ای که توسط گوگل انجام شده است ، تنها ۵۰ میلی ثانیه طول می کشد (این ۰.۰۵ ثانیه است)! در آن ثانیه ، کاربران فرصتی برای خواندن سایت شما یا کلیک بر روی هر چیزی ندارند. اولین برداشت سریع به طراحی بصری بستگی دارد.

در صورتی که محتوا و طرح شما جذاب نباشد ، ۳۸ درصد از افراد دیگر با وب سایت شما همکاری نمی کنند

طراحی وب ضعیف نه تنها به اعتبار شما لطمه نمی زند ، بلکه می تواند مشتریان ثابت شما در تهران را نیز از بین ببرد. مردم ترجیح می دهند محتوا را در وب سایت های با طراحی زیبا مشاهده کنند و اگر محتوای شما جذاب نباشد ، احتمالاً بیش از ⅓ بازدیدکننده خود را از دست می دهید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_60344″ cz_title=””]

منظور ما از “طراحی خوب” چیست

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

حتماً این جمله را شنیده اید: “زیبایی در چشم بیننده است.”

اما معمولا در نحوه تفسیر افراد مختلف از طراحی ، سلیقه شخصی وجود دارد ، مطالعات نشان می دهد که ما چگونه از طراحی درک می کنیم. در حقیقت ، علم و روانشناسی از این ایده پیروی می کند  که مردم تهران به سمت چیزهای زیبا کشیده می شویم و مردم ذاتاً به طراحی خوب واکنش نشان می دهند.

همه طراحی های خوب  از عناصر استاندارد مانند رنگ ، شکل و اندازه استفاده می کنند. یک طراحی سایت تهران فوق العاده است استفاده از این عناصر برای ایجاد یک زبان بصری خیلی خوب استفاده می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_image id=”cz_98933″ image=”2125″][/cz_image][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

مانند زبان انگلیسی در مورد آن فکر کنید. ما با استفاده از کلمات ، جملات و علائم نگارشی با قوانین ثابتی مانند املا و دستور زبان ارتباط برقرار می کنیم. البته ، برخی از افراد در استفاده از این زبان مهارت بیشتری نسبت به دیگران دارند و همانطور که معلم دبیرستان شما احتمالاً به شما آموخته است ، تفاوت زیادی بین “انگلیسی خوب” و “انگلیسی بد” وجود دارد.

به همین ترتیب ، چیزی مانند “طراحی خوب” و “طراحی بد” برای وب سایت شما وجود دارد. در حالی که همه ما در برقراری ارتباط بصری ماهر نیستیم ، طراحان وب آموزش دیده اند که به آن زبان صحبت کنند. بنابراین سرمایه گذاری در طراحی وب سایت حرفه ای در تهران و با طراحی خوب در تهران که به طور موثر با مشتریان و مشتریان احتمالی شما ارتباط برقرار کند بسیار مهم است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

ما در مطالب قبلی ثابت کرده ایم که مشتریان شما در تهران به طراحی سایت تهران اهمیت می دهند ، اما طراحی وب سایت شما چگونه بر تجربه آنها تأثیر می گذارد؟ بیایید چند روش خاص را بررسی کنیم که طراحی خوب در تهران می تواند طراحی وب سایت شما را بهبود بخشد.

کاربردی بودن

طراحی تأثیر بسزایی در این دارد که بازدیدکنندگان تهرانی به راحتی از شیوه طراحی وب سایت آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند. تحقیقات نشان می دهد که ۸۶ درصد از بازدیدکنندگان تهرانی وب سایت شما می خواهند اطلاعات محصول یا خدمات را ببینند ، ۶۵ درصد به دنبال اطلاعات تماس هستند و ۵۲ درصد به دنبال یک صفحه درباره کسب و کار شما هستند.

در زمینه طراحی سایت تهران باید این موارد را تا آنجا که ممکن است محیا و آسان کند – در غیر این صورت شما کاربران تهرانی خود را نا امید کرده و به طور بالقوه آنها را دور خواهید کرد. استفاده از فاکتور های استاندارد را در نظر بگیرید ، مانند قرار دادن خدمات اصلی خود در منوی اصلی سایت و نشان دادن شماره تلفن خود در گوشه سمت راست بالای سایت خود.

حتی اگر وب سایت شما عملکرد کاملی داشته باشد ، طراحی وب سایت نامناسب ممکن است باعث شود کاربران احساس کنند استفاده از سایت و یا پیدا کردن آنچه که نیاز دارند دشواراست. دو محقق ژاپنی در واقع مطالعه ای در این زمینه انجام دادند. آنها دو دستگاه خودپرداز ایجاد کردند که عملکرد یکسانی داشتند ، اما یکی جذاب طراحی شده بود ، و دومی اینطور نبود. کاربران گزارش دادند که دستگاه خودپرداز زیبا و زیبا در واقع بهتر کار می کند. بنابراین طراحی سایت تهران خوب هم بر قابلیت استفاده و هم بر درک ما از قابلیت استفاده تأثیر بسزایی می گذارد.

مسیر یابی کاربران
مسیر یابی شما یکی از مهمترین عناصر طراحی وب سایت شما است ، بنابراین نحوه طراحی آن بسیار مهم است. در اینجا ، بسیاری از طراحان با استفاده از قانون Hick’s روانشناسی طراحی را در نظر می گیرند. قانون Hick’s اساساً می گوید که هرچه بیشتر به کسی گزینه انتخاب دهید ، تصمیم گیری او بیشتر طول می کشد در نتیجه بیشتر در سایت شما خواهند ماند. بنابراین وقتی از قانون Hick برای مسیر یابی وب سایت استفاده می کنیم ، می خواهیم انتخاب ها را تا آنجا که ممکن است ساده نگه داریم تا کاربران بتوانند راحت تر تصمیم بگیرند که کجا بروند. به عنوان یک قاعده کلی ، سعی کنید تعداد گزینه ها را به هفت یا کمتر محدود کنید. به عنوان مثال ، این شرکت مبلمان اداری را در نظر بگیرید. منوی محصولات آنها دارای ۱۱ گزینه مختلف است – که انتخاب های زیادی است. اگر دقیق تر نگاه کنید ، خواهید دید که آنها دارای چندین دسته مشابه مانند “صندلی کنفرانس” ، “صندلی مخصوص کار” ، “صندلی مهمان” و “صندلی های دیگر” هستند. آنها می توانند ناوبری خود را با ترکیب همه آن دسته ها در یک گزینه واحد به نام “صندلی” ساده کنند. مسیریابی سایت

حرفه ای بودن برند و اعتماد مخاطب

همانطور که قبلاً گفتیم ، از هر ۴ کاربر ۳ نفر بر اساس طراحی وب سایت شما اعتبار کسب و کار شما را قضاوت می کنند. طرح هایی که مدرن و حرفه ای به نظر می رسند ، اعتماد را بالا می کنند. در همین حال ، یک وب سایت ضعیف طراحی شده ممکن است باعث شود کسی به مشروعیت کسب و کار شما شک کند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال خرید ماشین دست دوم هستید ، به کدامیک از این وب سایت ها بیشتر اعتماد خواهید کرد؟ طراحی سایت ماشین طراحی سایت ماشین 2 راه دیگری که باعث می شود طراحی وب خوب اعتماد را افزایش دهد ، ثبات نام تجاری است. به خصوص اگر شما یک نام تجاری معتبر دارید ، مشتریان شما احتمالاً مواردی مانند لوگو ، رنگ یا سبک شما را تشخیص می دهند. طراحی وب سایت شما باید نشان دهنده نام تجاری شما باشد و به افرادی که شما را می شناسند اطمینان دهد که در جای مناسب هستند.

سازگاری با تلفن همراه

اکثر جستجوهای آنلاین در حال حاضر در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود و این روند ادامه خواهد داشت. و با توجه به اینکه گوگل در حال حاضر از رویکرد اول برای موبایل استفاده می کند ، طراحی وب سایت سازگار با موبایل یک ضرورت است تا در ارتباط باشید و آنلاین پیدا شوید. در حقیقت ، ۸۵ درصد از بزرگسالان فکر می کنند طراحی وب سایت تلفن همراه یک شرکت باید به همان اندازه خوب یا بهتر از طراحی وب سایت رومیزی آنها باشد. اغلب ، طراحان وب گرفتار جلوه دادن وب سایت بر روی دسکتاپ می شوند – مانند یک بروشور. اما طراحی وب سایت خوب باید بسیار فراتر از یک صفحه نمایش باشد. در دنیای سازگار با موبایل امروز ، شما نیاز به طراحی وب سایت واکنش گرا دارید که باعث می شود وب سایت شما در دستگاه ها در همه اندازه ها ظاهر و عملکرد فوق العاده ای داشته باشد.

سئو

در نهایت ، طراحی وب سایت عالی فقط در مورد عناصر بصری در قسمت جلویی دید کاربران نیست. نحوه کنار هم آمدن طراحی پشت صحنه سایت می تواند بر مواردی مانند بهینه سازی موتور جستجو تأثیر بسزایی بگذارد. طراحی وب سایت ممکن است در ظاهر عالی به نظر برسد ، اما اگر دارای کد نویسی دست و پا گیر یا تعداد زیادی تصویر بزرگ باشد که باعث کند شدن بارگذاری آن می شود ، می تواند بازدیدکنندگان را از بین ببرد و بر بازاریابی سئو تأثیر منفی بگذارد. طراحان وب همچنین گاهی اوقات می توانند از طرح های هوشمندانه یا فناوری هایی که ظاهر فوق العاده ای دارند غافلگیر شوند ، اما در نهایت به بهینه سازی سایت آسیب می رسانند.

آیا طراحی وب سایت شما تأثیرگزاری درستی دارد؟

طراحی وب سایت شما یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که کسب و کار شما برای ایجاد اولین تاثیر خوب در اختیار دارد. اما برای انجام این کار ، نیاز به یک طراحی وب عالی دارد. در حالی که یک وب سایت عالی بسیار فراتر از طراحی است ، مشتریان می خواهند و انتظار دارند که یک طرح بصری جذاب داشته باشند. و آنها قبل از اینکه یک کلمه را بخوانند ، درباره ظاهر شما قضاوت می کنند. اگر به دنبال خدمات طراحی و توسعه وب سایت خود در تهران هستید ، به ما اطلاع دهید – ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! یا ، برای مشاهده نمونه های دیگر از طراحی وب سایت خوب در محل کار ، گالری ما را بررسی کنید! شرکت طراحی وب سایت بازوب  اینجاست تا به شما کمک کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_title smart_fs=”true” text_center=”true” id=”cz_110081″ cz_title=””]

۷ دلیل  که چرا کسب و کار شما در تهران به یک وب سایت نیاز دارد

[/cz_title][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cz_gap][vc_column_text]

بسیاری از صاحبان مشاغل در تهران این سوال را در ذهن دارند. هر کسی که در بازاریابی انلاین یا دیجیتال، رسانه های اجتماعی یا طراحی وب سایت بوده اند، بارها با این سوال مواجه می شوند.

و اساساً چرا ما از اصطلاح “مشاغل در تهران” استفاده می کنیم به این دلیل است وب سایت در شرکت های سودآور و بزرگ در تهران، در کسب اعتبار اجتماعی نقش حیاتی ایفا می کند. و داشتن یک وب سایت یکی از منابع حیاتی اعتبار اجتماعی است.

چیزهای دیگری نیز وجود دارد که با یک وب سایت خوب به دست می آید. بنابراین، اگر علاقه مند به جذب ترافیک و فروش بیشتر از سوی مخاطبان خود در تهران هستید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

 لطفاً سال آینده وقتی دیدید دوستانتان با کمک وب‌ سایت کسب‌ وکارشان و ثروت خود را در تهران بیشتر و بزرگتر می‌کنند، برگردید و این مقاله را بخوانید.

[/vc_column_text][vc_column_text]

چرا به یک وب سایت خوب در تهران نیاز دارید؟

جواب ساده است که وب سایت ها می توانند به شما در ایجاد کسب و کار، فروش، سرنخ و همچنین افزایش ارزش برند شما در تهران کمک کنند. از نظر افزایش اعتبار در مقابل مشتریان در تهران  و به کسب و کارها کمک می کند تا خدمات خود را برای مخاطبان مورد نظر در تهران به نمایش بگذارند.

کسب‌ وکار شما هر روز ساعت خاصی از بعدازظهر تعطیل می شود و کسی نیست تا تماس‌ ها و مشتری های حضوری راراه اندازی کند . با این حال، وب سایت شما ۲۴/۷  و ۳۶۵ روز در سال فعال خواهد بود و کسب و کار شما را تبلیغ می کند و خدمات شما را به مشتریان بالقوه شما معرفی می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

۱- کاربران اینترنت تهرانی به کسب و کار بدون حضور آنلاین در تهران اعتماد ندارند

وب سایت شما دارایی شماره یک بازاریابی شماست زیرا ما در دنیای مدرن زندگی می کنیم. ایرانی ها به طور متوسط ​​بیش از ۲۳ ساعت در هفته و حداکثر پنج ساعت در روز را به مرور اینترنت اختصاص می دهند.

مردم تهران زمان زیادی برای فکر کردن در مورد چیزی و تحقیق در مورد یک کسب و کار یا تجارت، مردم کسب‌ و کارهایی که در تهران هستند را بدون وب‌ سایت معتبر در اکثر موارد پیدا نمی کنند.

۲- وب سایت درآمد و بازگشت سرمایه را افزایش می دهد

در عصر تحول دیجیتال، ساختن یک وب سایت با استفاده از نرم افزار رایگان مانند WordPress هزینه زیادی ندارد، اما جذابیت بیشتری برای شما فراهم می کند. هزاران مشتری آینده را در یک پلتفرم بهینه شده برای موتورهای جستجو بدون سرمایه گذاری زیاد پیدا خواهید کرد.

که این امکان را به شما می دهد تا برای تبلیغ خدمات یا کالاهای خود به بازار و مخاطبان بیشتری وارد شوید. کیفیت وب سایت اغلب بر تصمیمات خرید و مبادله تأثیر می گذارد، مستقل از مغازه ای که در آن مستقر هستید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *