سئو محلی چیست ؟

بیایید مستقیماً به آن بپردازیم – سئوی محلی چیست و چرا باید به آن اهمیت دهید؟

همانطور که هر کسب و کاری می داند، جذب مشتریان محلی می تواند کلید موفقیت یا شکست باشد:

  • دسترسی به آن‌ها آسان‌تر (و بنابراین ارزان‌تر) است
  • آنها وفادارتر هستند که به معنای تکرار تجارت است
  • آنها احتمالاً به سایر مشتریان محلی توصیه می کنند

بنابراین، تعریف سئوی محلی را می‌توان به عنوان «عمل به کارگیری تاکتیک‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای هدف قرار دادن خاص این مشتریان ارزشمند محلی» در نظر گرفت.

چه کسی به سئوی محلی نیاز دارد؟

به سادگی، بازاریابی سئوی محلی برای موارد زیر مورد نیاز است:

  • هر کسب‌وکاری با مکان فیزیکی که مشتریان از آن بازدید می‌کنند (برای مثال شرکت ها، دفاتر قانونی و تمامی فروشگاه‌ها در هر صنفی)
  • هر کسب‌وکاری که در یک منطقه جغرافیایی مشخص خدمات ارائه می‌کند (به عنوان مثال رستوران‌های بیرون بر)
  • هر کسب و کاری که به مشتریان خود خدماتی عرضه می کنند (به عنوان مثال لوله کش و قفل ساز)، که به عنوان “کسب و کارهای منطقه خدمات” شناخته می شوند.

اگر یکی از این موارد کسب و کار شما را توصیف کند، کسب و کار شما از سئوی محلی بهره مند خواهد شد.

مزایای بازاریابی سئو محلی

بازاریابی موتورهای جستجوی محلی نقش مهمی در جذب مشتریان ایفا می کند، زیرا به نفع کسب و کارهای کوچکتر نسبت به بازیکنان بزرگتر است .

تحقیقات Access نشان داد که ۹۲٪ از مصرف کنندگان فقط ۲۰ دقیقه یا کمتر برای خرید لوازم ضروری روزانه خود سفر کردند.

موتورهای جستجو این را می دانند و بنابراین مجموعه خاصی از فاکتورهای رتبه بندی سئوی محلی را برای جستجوها اعمال می کنند که:

  • حاوی یک مکان خاص، مانند شهر یا کد پستی باشد
  • عبارت “نزدیک من” را وارد کنید
  • می تواند با اطلاعات GPS از گوشی های هوشمند متصل شود

بازاریابی سئوی محلی فرآیند متقاعد کردن موتورهای جستجو است که کسب و کار شما باید در نتایج این جستجوهای مبتنی بر مکان ظاهر شود. و همچنین در کنار سئو محلی نباید سئو و بهینه سازی محتوا را فراموش کرد.[/vc_column_text][cz_image id=”cz_84444″ image=”3125″][/cz_image][cz_gap height=”40px”][vc_column_text]

اهمیت سئو محلی

بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) اجرای تاکتیک های آنلاین برای بهینه سازی وب سایت ها و به طور طبیعی افزایش دیده شدن و رتبه آنها در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) است. در حالی که سئوی عمومی می تواند به رتبه کسب و کار شما برای کلمات کلیدی در سطح ملی کمک کند، سئو محلی می تواند مخاطبان خاصی را در منطقه شما هدف قرار دهد تا سرنخ ها را جذب کنید وتبادل را افزایش دهید. علاوه بر این، با سئو محلی ، کسب‌ وکارها می‌توانند محصولات و خدمات خود را برای مشتریان محلی در یک منطقه هدف‌ مند تبلیغ کنند. درباره مزایای اجرای کمپین سئوی محلی برای کسب و کار خود بیشتر بدانید.

کلمات کلیدی محلی رتبه بالاتری در گوگل دارند

ناگفته نماند که مصرف کنندگان بیشتر به دنبال اطلاعات یا خدمات ارائه شده در منطقه جغرافیایی خاص خود هستند. این بدان معنی است که کلمات کلیدی محلی به کسب و کار در رتبه بندی محلی کمک می کنند، اغلب مفید تر از کلمات کلیدی هستند که به کسب و کارها در رتبه بندی جهانی کمک می کنند. در واقع، ۷۶ درصد از افرادی که در گوشی های هوشمند خود به دنبال کسب و کار نزدیک خود می گردند، در عرض یک روز به آنها مراجعه می کنند و ۲۸ درصد از این جستجوها به خرید ختم می شود. بنابراین، اگر می خواهید به مخاطبان محلی دسترسی پیدا کنید، توانایی هدف قرار دادن کلمات کلیدی محلی بسیار مهم است.

برای مثال کلمه کلیدی طراحی سایت در شهر ری

سئو محلی ترافیک و بازدید کاربران از وب سایت در منطقه مورد نظر را افزایش می دهد

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از سئو محلی شامل افزایش ترافیک وب سایت و صفحات خاص است. ترافیک وب سایت محلی می تواند دید وب سایت شما را بهینه کند، فروش شما را مستقیماً افزایش دهد و نام برند شما را برای مخاطبان محلی بیشتر معرفی کند. این امر به ویژه برای مشاغل کوچک و محلی مفید است که به دنبال ترویج تجارت خود از داخل یک منطقه جغرافیایی کوچک هستند.

سئو محلی می تواند جستجوهای آنلاین را به خریدهای آفلاین تبدیل کند

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Retail Dive ، شصت و هفت درصد از مصرف کنندگان می گویند که در مورد بیشتر محصولات قبل از خرید در فروشگاه های مصالح ساختمانی آنلاین، به صورت آنلاین درباره آنها تحقیق می کنند. و با تخمینی ۳۰ درصد از ترافیکی که به وب‌ سایت‌های صفحه اول نتایج موتورهای جستجو می‌رود، سودی برای کسب‌ و کارهای محلی که در بالای صفحه ظاهر می‌شوند، بی‌معنا است. با سئوی محلی، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که نام تجاری شما در مقابل چشمان تقریباً هر مشتری که به دنبال محصولات محلی خاص کسب‌ و کار شما است ظاهر می‌شود و جستجوهای آنلاین را به خریدهای آفلاین تبدیل می‌کند.

سئو محلی یک منبع رایگان برای تبلیغات محلی است

تبلیغات محلی برای هر کسب و کاری بسیار سودمند است. به نوعی، سئو محلی نوعی تبلیغات محلی است که مشتریان را بدون هیچ هزینه ای به وب سایت شما متصل می کند. سئو محلی به شما این امکان را می دهد که اطلاعات مهم سایت خود مانند آدرس و شماره تلفن کسب و کار خود را به صورت آنلاین قرار دهید. علاوه بر این، می توانید با استفاده از تکنیک های سئو، نوع محصولات یا خدماتی را که در وب سایت خود ارائه می دهید برجسته و تبلیغ کنید. این موضوع کمک می کند تا کسب و کار شما در در اینترنت افزایش یابد، که می تواند کسب و کار شما را برای ساکنان منطقه شما افزایش دهد. از آنجایی که سئو محلی برای پیاده سازی هزینه ای ندارد، به عنوان یک شکل رایگان و موثر از تبلیغات آنلاین در نظر گرفته می شود.

سئو محلی می تواند به شما کمک کند تا از مشتریان نزدیک خود نظر سنجی کنید

قبل از امتحان و تست یک محصول یا خدمات جدید، بسیاری از مردم به دنبال بررسی آنلاین هستند. اگر کسب و کار شما هیچ نقدی و توضیحاتی ندارد، کاربران ممکن است در دادن پول خود به شما مردد باشند. سئو محلی روشی موثر برای دریافت نظرات با کیفیت از مشتریان قبلی است. بسیاری از کسب و کار های محلی به مصرف‌ کنندگان اجازه می‌دهند تا نظرات خود را درباره یک کسب‌ و کار محلی یا نظرات خود در مورد یک محصول یا خدمات خاص ثبت کنند. شما حتی می توانید مشتریان خود را تشویق کنید تا تجربه خود را مرور کنند. این به کاربران تأییدیه می دهد که برای ادامه خرید از شما نیاز دارند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *